Wyślij wiadomość
Dom ProduktyPojemnik na odpady niebezpieczne

Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp

Orzecznictwo
Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp

Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp
Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp

Duży Obraz :  Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YLK
Orzecznictwo: ISO, CE
Numer modelu: YKA-40H
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: USD5000-USD40000
Szczegóły pakowania: Kontener 40 lub 20 stóp
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Alibaba Trade, karta kredytowa
Możliwość Supply: 100 jednostek miesięcznie

Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp

Opis
Nazwa produktu: Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp Stosowanie: Do przechowywania odpadów chemicznych w laboratorium
Tom: Kontener 40 lub 20 stóp body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu: Szarozielony
Materiał: Malowane żelazo lub stal nierdzewna Gwarancja: rok
High Light:

Pojemnik do przechowywania niebezpiecznych odpadów chemicznych

,

40-stopowy pojemnik do przechowywania niebezpiecznych odpadów

,

20-stopowy pojemnik do przechowywania odpadów chemicznych

Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp

 

Wprowadzenie produktów

Bezpieczne przechowywanie niebezpiecznych materiałów i odpadów jest koniecznością dla wielu firm. Zewnętrzne budynki do przechowywania chemikaliów zapewniają skuteczne rozwiązanie, aby zaspokoić tę potrzebę.Szafa na materiały niebezpieczne to idealne rozwiązanie do ochrony personelu przed zagrożeniami związanymi z przechowywaniem i obsługą płynów łatwopalnych.

Nasze szafy bezpieczeństwa palnego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla personelu i obiektów.

Potencjalnie niebezpieczne chemikalia są obecne w większości miejsc pracy i instytucji, w tym w szkołach i na uniwersytetach.

 

Aplikacje

Szeroko stosowany w uniwersytety, instytuty naukowo-badawcze, instytucje badawcze, kontrola chorób i opieka medyczna, kontrola jakości środowiska, ochrona wody i wody, kontrola towarów i przedsiębiorstwa górnicze itp.

 

Wyświetlacz produktu

Laboratoryjny pojemnik na niebezpieczne odpady chemiczne 40/20 stóp 0

 

 

Parametry produktu

Całkowity wymiar dł. 12200 mm x szer. 2440 mm x wys. 2900 mm
System oczyszczania wentylacji Częstotliwość przeciwwybuchowa i odśrodkowa, zaabsorbowana mgła kwasowa
System chłodzenia Przeciwwybuchowa klimatyzacja z konwersją częstotliwości
Zasilacz 3KW, AC 220V
Akcesoria opcjonalne Zdalny monitoring i system alarmowy
Konfiguracje standardowe 1. Klimatyzator przeciwwybuchowy: 1 zestaw
2. wentylator wyciągowy falownika: 1 jednostka
3. Wieża oczyszczająca dezodoryzująca kwaśną mgłę: 1 jednostka
4. Przeciwwybuchowy czujnik temperatury i wilgotności: 1 szt.
5. Naprawiono detektor gazów palnych: 1 jednostka
6. Świetlówki przeciwwybuchowe: 2 szt.
7. Przeciwwybuchowe światło awaryjne: 1 zestaw
8. Światła alarmowe: 2 szt.
9. Aparat oddechowy z dodatnim ciśnieniem powietrza: 1 zestaw
10. Odzież przeciwpożarowa: 1 zestaw
11. Buty przeciwpożarowe: 1 zestaw
12. Osobisty system oczyszczania sprayu: 1 zestaw
13. Zbiornik na odpady płynne: 1 szt
14. Regał magazynowy: otwarty regał magazynowy

 

 

Wprowadzenie do funkcji

 1. System wentylacji, spalin i oczyszczania ścieków:Szafy do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych serii YKA wykorzystują antykorozyjne wentylatory wyciągowe o zmiennej częstotliwości do wywiewu w czasie rzeczywistym oraz dwustopniowe urządzenia do oczyszczania odpadów do oczyszczania uczelni.Sprzęt ma zalety wysokiej wydajności oczyszczania, dużej odporności na korozję, wysokiej wytrzymałości, niskiego poziomu hałasu, niskiego zużycia energii, niewielkich rozmiarów, wygodnego demontażu i konserwacji, lekkości i trwałości oraz pięknego wyglądu.
 2. Wewnętrzny system składowania odpadów niebezpiecznych:Szafa do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych serii YKA przyjmuje otwarty regał magazynowy, który jest wygodny do przechowywania i przetwarzania.
 3. System bezpieczeństwa i przeciwwybuchowy:Seria szaf na odpady laboratoryjne YKA ma na celu określenie palności i wybuchowości odpadów laboratoryjnych.
 4. Lsystem odzyskiwania eakage:Wewnętrzne ściany szaf do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych serii YKA wykonane są z ciężkich powłok antykorozyjnych.Po specjalnej metodzie instalacji wyciek jest naturalnie zbierany i nie ma specjalnego zbiornika do zbierania wycieków, aby zapewnić niezawodne odzyskiwanie wewnętrznych wycieków do basenu zbierania wycieków.
 5. System antykorozyjnyWewnętrzna ściana, wewnętrzny system przechowywania i dolna płyta szaf do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych serii YKA są wykonane z ciężkiej farby antykorozyjnej i malowania, aby zapewnić, że system jest chroniony przed korozją w trudnych warunkach, a niebezpieczne odpady nie będą wyciekać.
 6. System przeciwpożarowySzafy do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych serii YKA spełniają normę ochrony przeciwpożarowej A-level.W przypadku zagrożenia pożarowego przy wejściu montowana jest specjalna szafa przeciwpożarowa, wbudowana jest specjalna gaśnica na odpady niebezpieczne, system wyposażony jest w podwójne wyjścia bezpieczeństwa i sygnalizatory awaryjne, a w pomieszczeniu znajdują się drzwi ewakuacyjne. pomieszczenie magazynowe zapewniające w razie nagłych katastrof pożarowych i ewakuacyjnych.
 7. System Ochrony Osobistej:Szafy do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych serii YKA są wyposażone w szafy ochrony osobistej, wbudowane maski powietrzne nadciśnieniowe, odzież ochronną, obuwie ochronne i rękawice na zewnątrz produktu.Zapewnij bezpieczeństwo personelowi ratowniczemu w przypadku nagłych katastrof.Ponadto urządzenie do oczyszczania w sprayu jest również instalowane na zewnątrz, aby pracownicy mogli na czas posprzątać i oczyścić, gdy wejdą w kontakt z zagrożeniami podczas usuwania odpadów, aby zapewnić bezpieczeństwo osobiste.Ponadto seria szaf do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych YKA jest wyposażona w okienka obserwacyjne, dzięki którym personel może obserwować warunki wewnętrzne przed wejściem do szafy w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy.
 8. W pełni automatyczny system alarmowy monitorowania i awaryjnego usuwaniaSzafa laboratoryjna na odpady laboratoryjne systemu YKA wyposażona jest w systemy wykrywania i alarmowania temperatury, wilgotności oraz gazów palnych.Gdy odpowiednie wskaźniki przekroczą normę, zewnętrzny system alarmowy wyśle ​​alarmy dźwiękowe i świetlne.Jednocześnie wentylator wyciągowy jest automatycznie dostosowywany do trybu wydajnego wyciągu, aby zapewnić, że powietrze wewnętrzne spełnia wymogi bezpieczeństwa, a toksyczne i szkodliwe spaliny są niezawodnie oczyszczane przed ich odprowadzeniem.
 9. System antystatyczny:Szafa do tymczasowego przechowywania odpadów laboratoryjnych systemu YKA W celu zapewnienia bezpieczeństwa przechowywania odpadów laboratoryjnych i zapobieżenia ewentualnym katastrofom spowodowanym przez elektryczność statyczną, system został również zaprojektowany z antystatycznymi słupkami i antystatyczną podłogą, aby całkowicie odprowadzić zagrożenie elektryczności statycznej.
 10. System kontroli temperaturyWszystkie materiały ścian zewnętrznych laboratoryjnej szafy do przechowywania odpadów systemu YKA przyjmują dwuwarstwowe panele termoizolacyjne, które mogą skutecznie utrzymywać wewnętrzną temperaturę systemu zgodnie z wymaganiami dotyczącymi przechowywania.Produkt wyposażony jest w system kontroli temperatury, który składa się z czujnika temperatury, klimatyzatora przeciwwybuchowego oraz górnego systemu natryskowego.Gdy temperatura przekroczy ustawioną temperaturę, klimatyzator przeciwwybuchowy zacznie działać automatycznie.Jednocześnie, w przypadku nienormalnie wysokiej temperatury lub pożaru, zewnętrzny natrysk górny może zostać uruchomiony automatycznie lub ręcznie w celu schłodzenia.

 

Potrzebne wsparcie użytkownika

 1. Wymagania dotyczące miejsca: Wymiary miejsca 18m×6m, Dno urządzenia musi znajdować się wyżej niż najwyższy poziom wody, Miejsce powinno znajdować się z dala od przestrzeni mieszkalnej i tłumu, Powinno znajdować się poza obszarem materiałów łatwopalnych, wybuchowych, innych niebezpiecznych magazyny i obszar ochrony linii przesyłowych wysokiego napięcia.
 2. Utwardzona i szczelna podstawa
 3. Cieknący basen zbierający płyn
 4. Umywalka pod prysznic
 5. Ogrodzenia ochronne
 6. Schronienie Słońca
 7. Trujące i szkodliwe znaki ostrzegawcze
 8. Zaopatrzenie w wodę i prąd

 

Szczegóły kontaktu
Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Unice Du

Tel: 86 139 2685 3309

Faks: 86-731-8422-5947

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty