Wyślij wiadomość
Dom

Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd została założona w kwietniu 2006 roku i zlokalizowana w Changsha City, stolicy prowincji Hunan, która specjalizuje się w produkcji różnych urządzeń laboratoryjnych do ochrony środowiska, takich jak TCLP (procedura ługowania charakteryzująca się toksycznością), mielenie bardzo drobnego proszku itp. Jako jedno z chińskich przedsiębiorstw wspierających Narodowy Fundusz Innowacji, nalegamy na samoinnowację i pomyślnie opracowaliśmy urządzenia z serii Lab Shaker, Lab Digestion Series, Lab Ball Mill Machine Series, Lab Vacuum Glove Box Series, laboratoryjne pojemniki na odpady niebezpieczne i Laboratorium Mobile Container PCR itp. Dzięki długoletnim badaniom uzyskaliśmy ostatecznie 4 patenty i 45 wzorów użytkowych, 3 prawa autorskie do oprogramowania i 5 zarejestrowanych znaków towarowych.

 

YLK posiada dziewięć działów, w tym Dział Badań i Rozwoju, Dział Promocji Sieci, Dział Marketingu, Dział Handlu Zagranicznego, Dział Produkcji i Dział Finansowy oraz posiada dwa warsztaty produkcyjne.firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001:2008, system zarządzania środowiskiem ISO14001:2004 oraz certyfikat systemu zarządzania higieną pracy OHSAS18001:2007.

Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Mając ponad 15 lat bogatego doświadczenia, YLK cieszy się doskonałą reputacją wśród klientów na uniwersytetach, instytucjach badawczych, zewnętrznych firmach testujących i przedsiębiorstwach mineralnych.Klienci są rozproszeni na całym świecie, w tym Chińska Akademia Nauk, Australia SGS, University Sains Malaysia, German Dyesol i tak dalej.

 

YLK zawsze kładzie nacisk na zasadę „Najpierw jakość, najlepsza obsługa”.Zapraszamy do odwiedzenia nas.Cieszymy się na współpracę z Państwem w dłuższej perspektywie przez wszystkich naszych najlepszych.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Jesteśmy fabryką, specjalizujemy się w wytrząsarkach laboratoryjnych, młynach kulowych, rękawicach próżniowych, systemach fermentacji mikrofalowej i tak dalej, prowadzimy działalność w tej linii od 2006 roku, chociaż nie jest to długa historia, z naszą zasadą firmy: niższa cena, wysoka jakość, szybka dostawa, piękne opakowanie i zaawansowana technologia, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami, czekamy na współpracę z Tobą.

Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : YLK

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-4,000,000

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Changsha Yonglekang Equipment Co., Ltd. Certyfikaty